Hlásněte pro mě prosím TADY !!

Je to zase to SONPlyšáka a já sjem už v 2.kole!!
Prosím, je to pro mě důležité!! Hlasujte!

Červen 2009

Jackson - WordTheatre: Pushcart Prize Benefit - More photos

30. června 2009 v 17:37 | Vera.Kriss |  jasper-paparazzi
Mě se Jackson vůbec nelíbí, co se vzhledu týče. V stmívání byl hezký, ale v reálu, nebo v soukromí se mi prostě nelíbí. Ty vlasy atd.

Rosalie ve svatebním!

30. června 2009 v 17:34 | Vera.Kriss |  nikki-ostatní
Objevila se exkluzivní fotka Rosalie Hale v době,kdy se chystala zabít svého bývalého snoubence Royce Kinga po incidentu,který ji zbavil života.Svůj příběh vyprávěla Belle ve třetím dílu Zatmění.

Osobně se nedivím,že se Royce lekl,Rose vypadá v šatech ,jak krásná tak i hrozivá.Jo holt Rose ví jak šokovat


Robert pije horký šálek kávy Dunkin Donuts na natáčení (26.6 2009)

30. června 2009 v 17:32 | Vera.Kriss |  robert-paparazzi
robert-pattinson-dunkin-donuts-01.jpg (204 KB)robert-pattinson-dunkin-donuts-02.jpg (236 KB)robert-pattinson-dunkin-donuts-03.jpg (255 KB)

robert-pattinson-dunkin-donuts-04.jpg (239 KB)robert-pattinson-dunkin-donuts-05.jpg (233 KB)robert-pattinson-dunkin-donuts-06.jpg (196 KB)

***
zdroj: justajredjr.buzznet.com

Robertův nový rozhovor

30. června 2009 v 17:32 | Vera.Kriss |  robert-novinky
SI: Mnoho vašich fanoušků vidí ve vás vaši postavu. Řekněte nám, kdo je skutečný Robert
Pattinson?
Robert: Jsem mnohem víc nudný a méně fascinující než Edward, to je jisté. Rád čtu a mojí vášní je hudba. Když zrovna nenatáčím, zajdu si do malé hospůdky, kde nikdo neví kdo jsem. Bylo by ideální, abych byl jako Van Morrison ve svých začátcích. Jsem posedlý jeho prvním albumem.

Pokračování v článku

Moje kecy 1.6

30. června 2009 v 17:29 | Vera.Kriss |  Moje kecy
Moc jsem toho nepřidala já vím, protože jsem přednastavila 3 soutěže, ale ostatní už potom budu normálně přidávat zítra v průběhu soutěžení. Jinak, bych vám chtěla říct, že zítra je 1.července, takže už bude mít blog 1.měsíc.

Jinak jsem tu chtěla hodně věcí přidat, ale nějak mi blbl blog. Tedy spíše galerie, vůbec mi sem nešly dát žádné obrázky, ale teď už to naštěstí jde, takže se vrhnu na smršť článků. Když mi výjde čas, tak bych ráda ještě oběhla Sbéčka, už po 4xbych je dneska obíhala.

Jinak ten avatárek v článku je nádhernej, žejo? Našla jsem ho na jedné stránce odkud asi budu stahovat avatárky nejčastěji, jelikož tam jsou opravdu nádherný. Vím, že bych si je dokázala dělat sama, ale já mám rádši je mít od někoho udělaný.

Jinak doufám, že se mi zase nesekne PC, nezačně blbnout blog, nezpomalí internet a nebo mě nechytne ta chuť hrát Grant Theft Auto. Tyto jediné věci by mě přiměly nepřidávat články, ale to se nestane. Nesmí se to stát!!

Oslava 0.1

30. června 2009 v 14:16 | Vera.Kriss |  Hlasuj, propaguji
Kdy: Zítra - 1.7.09
V kolik: 15:00 - 18:00 (ale zapojovat se můžete i mimo tuto dobu)
Co: Den soutěží
Jaké soutěže: bleskowky, tipovačky, bubliny a ještě přibude jedna nová!
Kde: TADY!!

Budu moc ráda, když tento banner si dají moje SBéčka a lidi co mi chtějí udělat radost na blog...30.6.09

30. června 2009 v 12:23 | Vera.Kriss |  Moje dny
Jej, úplně jsem zapoměla, že tu rubriku tady mám, takže konečně se můžu někam vykecat co jsem dneska dělala.

No školu jsme měli až na 08:00 hod, takže jsem vstávala 7:15 a do školy jsem jela už o půl, jelikož jsem ještě musela někde sehnat bonboniéru. Nakonec jsem ji sehnala hned v prvním obchůdku do kterého jsem vlezla, takže pohoda. Stála 151,- Kč.

Ve škole, když už úča přišla do třídy, tak se spustil rozhlas jak jsme byli hodní žáci, aby se nám o prázdninách nic nestalo, aby jsme se už těšili do školy a atakový ty kecy. Potom řekli nejvzornější žáky školy a ty nejzlobivější(já nebyla nikde, ale kdysi v nejzlobivějších)

Potom nám dali vysvědčení a mě s Market dali ještě i diplom. Pochvalu třídního učitele za vzorné plnění funkce šatnáře. Trvalo to všechno jenom půl hodiny a potom jsme už byli vypuštění na oběd. Museli jsme tam jak blbci čekat celou hodinu až do půl 10 a to bylo půl 9.

Potom nás konečně vpustili do jídelny, ale já si uvědomila, že nemám kartu, takže jsem letěla zpět do šatny a zjistím, že jsem si ji musela nechat doma. Takže jsem letěla zpět na místo kde jsem stála, jelikož mi ho kámoška hlídala a řekla jsem kuchařce číslo karty a že jsem si kartu zapoměla.

Jelikož byl ten poslední den, tak mi to prošlo bez jakéhokoliv velkého přemlouvání a jídlo jsem dostala. Byly to špagety a chutnaly výborně! Jinak jsme potom po jídle dostali i Müsli a nanuka.

Vysvědčení dopadlo, takhle
↓♥↓
Český jazyk - 1
Anglický jazyk - 1
Vlastivěda - 2
Matematika - 2
Přírodověda - 1
Hudební výchova - 1
Výtvarná výchova - 1
Pracovní výchova - 1
Tělesná výchova - 1
Práce s počítačem - 1

Jsem mile překvapená, že mám z angličtiny 1, když mi učitelka říkala, že mám z ajiny 2.

Pro mě 1.7

30. června 2009 v 12:09 | Vera.Kriss |  Pro mě
free image host

Moje kecy 1.5

30. června 2009 v 12:04 | Vera.Kriss |  Moje kecy
!

Aji návštěvmost nejspíš vůbec nedosáhla nad 30 lidí za den. No radši už o tom nebudu mluvit. Takže bych vám chtěla zdělit, že zítra bude den soutěží, tady na blogu.... A hádejte proč? Protože mi dneškem skončila škola a tak to s vámi oslavím.

Dneska bych tohom vskutku mohla přidat, taky hodně. Až jak se do bubliny zapojí ještě 2 človíčci, tak dám na blog určitě i diplomky, ale to až později. Žádnou soutěž sem dneska dávat nebudu, jelikož zítra jich tu bude neskutečně hodně.

1.bublina

29. června 2009 v 19:17 | Vera.Kriss |  Bubliny
Řekněte co si Alice s Jasperem povídají a případně kdo si co myslí. Hlavně ať je to co nejvíce vtipné.. :) 2 nejlepší vyhrajou.

Ashley Greene: 36th Annual Vision Awards

29. června 2009 v 18:56 | Vera.Kriss |  ashley-paparazzi
Našla jsem moc nádherný fotečky Ashley, tady jí to opravdu sluší!

free image host free image host free image host

Návštěvka 0.4

29. června 2009 v 18:51 | Vera.Kriss |  Návštěvnost
(22.6. 2009 - 28.6. 2009)

Pondeli: 21
Utery: 19
Streda: 38
Ctvrtek: 43
Patek: 64
Sobota: 52
Nedele: 19

Celkem: 256


Ashley - Salon Sweetheart (27.6.09)

29. června 2009 v 18:31 | Vera.Kriss |  ashley-paparazzi
Na internetu jsem našla fotky Ashley, když šla do nehtového studia. S br¨ýlëmi nebo potom s rozpuštěnými vlasy se mi moc líbí, ale tam na té fotce, kde má vlasy stáhlé do copu a kde nemá vrýle vypadá(promiň Ashley) hrozně.

I am vampire... and you?

29. června 2009 v 18:02 | Vera.Kriss |  s-ostatní
Ahoj! Dneska jsem našla opravdu moc krásné dva obrázky, a musela jsem je sem dát, jelikož jsem taky upír:-D Takže kdo chce, tak si to také dejte na blog...:-D

Informace 0.6

29. června 2009 v 17:59 | Vera.Kriss |  Informace
Velká omluva

Ježínky opravdu se moc omlouvám, ale dneska jsem neměla na to slibované přidávání aobíhání čas, takže to rychle jdu dohnat. Prvně udělám to mega obíhání a potom začnu přidávat. Zatím nemám nic na přidáváníé vyhlídlího, ale snad něco bude.

Soutěž
Napadlo mě sem dát zase další soutěž a tou bude bublina, jelikož tu ještě žádná není. Bude to asi těžší najít nějaký super ksicht ze stmívání, ale to mi je jedno. Skusím se s tím nějak vyblbnout...

SBéčka
Zatím se vás do třídění zapsalo 6 SB a 1 co by SBéčit chtěl. Nikomu nebvudu říkat, že tam to třídění je, protože opravdu chci abych měla SB jen ty co sem pravidelně chodí. Jinak už se těším až jak budu mít ty SB konečně vytříděný, protože to už pak bude klídek..

Třídění SB - 0.1

29. června 2009 v 13:25 | Vera.Kriss |  SB
Tak a máme tady 1.třídění SB! Jelikož plno SBéček sem nechodí nebo jiným způsobem na mě kašle, takže jsem se rozhodla tu mít jen ty poctivé, co tu chodí často. A taky tu mám ještě jeden důvod... Ráda bych poskytla šanci jiným co se mnou chtějí být SB. Vyberu si pouze 3 šťastlivce, nebo i méně. Beru pouze s blogy o stmívání.

Ukončuji - 2.7.09


Pro ty co Sb jsou

  1. Přezdívka:
  2. Blog:
  3. Proč i nadále SB:
Pro ty co SB nejsou, ale chcou
  1. Přezdívka:
  2. Blog:
  3. Proč chceš být SB:
Budu ráda když napíšete, jestli už SB jste nebo jestli teprve budete chtít spřátelit.
Je to jen, abych v tom neměla zmatek.

Moje kecy 1.4

29. června 2009 v 13:13 | Vera.Kriss |  Moje kecy
. Bylo tam perfektně a trošku jsem si i přivydělala.... 86,- Kč.

Jinak dneska vám udělám tu radost a SB oběhnu důkladně, že ke každému článku za dnešek co je na hlavní stránce napíšu komentík. A pro ty co se mnou SB nejsou tu, taky něco mám! Dneska budu hodně přidávat a máte tu jedinečnou šanci!

Udělám, totiž třídění SB a u toho budete mít i možnost se zapsat ti co se mnou SB nejsou a 3 šťastlivci, které si vyberu se moohou se mnou a tímto blogem spřátelit. Tato šance se, ale víckrát nenaskytne, takže dopoučuji se ji zúčastnit.

Dneska už dobrou. :D:D

27. června 2009 v 20:08 | Vera.Kriss
. Skoukla jsem stmívání, hotel pro psy, pravou blondýnku, hsm3 a 1, camp rock atd. No vím, že jsem se koukala jenom na filmy, ale to mě unavilo. No jinak se ještě s bráchou podívám na účastníky zájezdu a pak už půjdu nejpíš spát a nebo si ještě zahraju grant thef auto.

Jinak jsem si dneska celkem hodně pohrála s mým pokojem. Dveře jsem si trošku pozměnila, na stěnu si nalepila pár plakátů Twilight a skříň si polepila nálepkama Hannah Montana. Celkem se mi ten můj proměnění pokoj líbí, ale ještě bych si něco ráda nalepila nad počítač ať se vždycky můžu podívat na Bellu. :D:D

Twilight notebook

27. června 2009 v 15:09 | Vera.Kriss |  s-ostatní
Twilight notebook..musim říct,že mazec:D