Hlásněte pro mě prosím TADY !!

Je to zase to SONPlyšáka a já sjem už v 2.kole!!
Prosím, je to pro mě důležité!! Hlasujte!

Moje dny

PRÁZDNINY

4. července 2009 v 13:43 | Vera.Kriss
Asi se divíte, že do rubriky "Moje dny" nepíšu datum, ale rovnou nádpis PRÁZDNINY. No to, protože nebudu mluvit jen o jednom dni, ale o všech, co jsou brány jako prázdniny. Snad chápete. Takže, aby jste věděli o co jde, tak mě prázdniny začaly až v úterý, jelikož jsme pořád jezdili na nějaký výlety...

No první den prázdnin a to středa začala vlastně jako každá sobota. No, tak jsem se vyhrábkala z mýho lůžečka a pak začala, prostě můj normální, obyčejný den. Odpoledne jsem jela s rodinou k babičce a dědovy.. Nuda byla, ale sranda taky.

30.6.09

30. června 2009 v 12:23 | Vera.Kriss
Jej, úplně jsem zapoměla, že tu rubriku tady mám, takže konečně se můžu někam vykecat co jsem dneska dělala.

No školu jsme měli až na 08:00 hod, takže jsem vstávala 7:15 a do školy jsem jela už o půl, jelikož jsem ještě musela někde sehnat bonboniéru. Nakonec jsem ji sehnala hned v prvním obchůdku do kterého jsem vlezla, takže pohoda. Stála 151,- Kč.

Ve škole, když už úča přišla do třídy, tak se spustil rozhlas jak jsme byli hodní žáci, aby se nám o prázdninách nic nestalo, aby jsme se už těšili do školy a atakový ty kecy. Potom řekli nejvzornější žáky školy a ty nejzlobivější(já nebyla nikde, ale kdysi v nejzlobivějších)

Potom nám dali vysvědčení a mě s Market dali ještě i diplom. Pochvalu třídního učitele za vzorné plnění funkce šatnáře. Trvalo to všechno jenom půl hodiny a potom jsme už byli vypuštění na oběd. Museli jsme tam jak blbci čekat celou hodinu až do půl 10 a to bylo půl 9.

Potom nás konečně vpustili do jídelny, ale já si uvědomila, že nemám kartu, takže jsem letěla zpět do šatny a zjistím, že jsem si ji musela nechat doma. Takže jsem letěla zpět na místo kde jsem stála, jelikož mi ho kámoška hlídala a řekla jsem kuchařce číslo karty a že jsem si kartu zapoměla.

Jelikož byl ten poslední den, tak mi to prošlo bez jakéhokoliv velkého přemlouvání a jídlo jsem dostala. Byly to špagety a chutnaly výborně! Jinak jsme potom po jídle dostali i Müsli a nanuka.

Vysvědčení dopadlo, takhle
↓♥↓
Český jazyk - 1
Anglický jazyk - 1
Vlastivěda - 2
Matematika - 2
Přírodověda - 1
Hudební výchova - 1
Výtvarná výchova - 1
Pracovní výchova - 1
Tělesná výchova - 1
Práce s počítačem - 1

Jsem mile překvapená, že mám z angličtiny 1, když mi učitelka říkala, že mám z ajiny 2.

6.6.09

7. června 2009 v 12:54 | Vera.Kriss
Jako pařba to byla nejlepší co jsem zažila. :) Seznámila jsem se s plno lidma a byloto perfetní! Zjistila jsem, že je tam plno lidí z naši školy co znám.. :D Seznámila jsem se z jedním deváťákem jak mi otvíral kolu. :D

Mno, ale začnu od začátku. Ráno jsem se nemohla dočkat a kdžy jsem tam byla byla jako nuda, ale potom jsem se seznámila s nějakou Katrin(8 letou - 3.-třída - cizí škola) a tak jsem tam blby a byli u přehrady, v lese atd.

Pak jsem se seznámila s dalším klukem Onrou(3.třída - 9.let - naše škola). Hráli jsme tam na hoňu a pak jsme tam blbi a zhazovali se do vody. Naštěstí nikdo do vody nežuchl. :D Pak jsme po sobě házeli kamenama.... Potom oni tam zůstali a já si šla do toho clubu. Tam jsem se seznámila s Honzou(9.třída - 15 let - naše škola)...

Chvilku jsem s ním pokecala a pak jsem se přenesla abych popřála paní Hudečkové(60 let - tato slavila). Mno a pak jsem se seznámila ještě s Kubou(2.třída/Střední škola - 19 let - cizí škola). Taky jsem chvíli pokecala a pak se šlo na bowling. :D Sem tio hrála po prvý za život. Jako sranda skvělá. Skončila jsem předposlední, ale co?

Vyhrála Míša(9.třída - 15 let - naše škola). Dospělým to šlo, úplně skvěle, ale mě ne. :( Mno, a pak se začlo pít a tančit. :D:D Jak už byli všichni na mol opilí, tak mě vyzval k tančení pan Hudeček(61 let). :D:D Tak jsem tančila s ním a pak šla tančit sama. Pak se tozačalo střídat. Tak už jsem s ani nedívala s kým tančím.. :D:D

Mno bylo to skvělý. Pak jsem šla zase ven a pak na zmrzku... To už byly 3 hodiny ráno. :D:D Potom jsme šly s Karin zpívat. :D:D Všichni tam tančili a my zpívaly.. :D Četly jsme to z compu,. hrála hudba a my zpívaly. :D:D Jako bylo to super.

Úplně mě mrzelo, když už bylo 5 ráno a šli jsme domů. :( Mno, ale jako coo, zůstat tam nemůžu. Jinááš jsem se konečně naučila pořádně tančit, jelikož Jana(35) kdysi byla tanečnice. :):)

3.6.09

3. června 2009 v 20:19 | Vera.Kriss
Takže dneska jsem šla jako každý jiný všední den do školy.. :D Ta proběhla v pohodě, ale u 5.hodiny(Vlastivědy) se trošku sekla. :D Mno, ale začneme hezky od začátku.

1.hodinu jsme měli hudebku. Jako nuda největší. Jsme tam zase jenom zpívali atd. Vlastimil, který seděl hned přez lavici mi tam pořád předváděl nějakého ptáčka, či co. :D:D:D

2.hodina byla skvělá. Myslím, že byla matika. Ale v tu hodinu mi naprosto trkl do hlavy nápad, jak bych mohla vykouzlit, ještě nějaký rozcestníky. :D:D Taky mi trošku pomohla kámoška, ale co mno.

3.hodina byl čeják, jako taky nuda jak šlak. Ale úča přišla pozdě do třídy, tak jsme tam všichni blbi a dělali kraviny. :D Já Menšíkovy lakovala nehty. :D:D Pak se zbláznil až zjistil, že mu to nejde smýt.. Celou dobu pak lítal po škole s nehty na růžovo. :D

4.hodinu jsme měli Ajinu, což proběhlo normálně. Ten výlet do Ameriky jak jsme kdysi psali na tabuli se bohužel nekonal, ale místo toho jsme tím pádem chtěli jít na počíky, ovšemže jsme se nakonec museli šprtat.

A teď to nejhorší! 5.hodina! Mno, tak to byla Vlastivěda. Psali jsme z ní test. No myslím si, že dostanu 1 a při nejhorším 2. Vím jen o jedné věci co mám blbě. A to je ta, že jsem omylem napsala do otázky co je to Haná, že je to hornomoravský úval. :(

Potom jak jsem šla ze školy, tak lilo jak v blázinci. :D:D Já neměla ani deštník, ani kapuci, takže promoklá, jak slepice. :D Mno, chtěly jsme se s kámoškou schovat pod most, ale tam byla tak roblázněná voda, že by se to nedalo.

Pak už jsem šla hnedka do vany a pak jsem si dělala věci do školy. To byla minutka a potom jsem šla na PC. Doufám, že zítra nepíšeme prověrku z Příroďáku, teďka jsem si vzpoměla. To bych nevěděla ani o čem jsme se učili. :( Jsem se na to ani nepodívala.
 
 

Reklama