Hlásněte pro mě prosím TADY !!

Je to zase to SONPlyšáka a já sjem už v 2.kole!!
Prosím, je to pro mě důležité!! Hlasujte!

Moje kecy

Moje kecy 3.6

19. srpna 2009 v 19:19 | Vera.Kriss
Ahojky.. Našla jsem si čas a napsala jsem vám! Tedy jen jakoby, takovou reklamu, ale prostě píšu !! Moc ráda bych, kdyby jste se přihlásili do RPG charmed - ZDE.. Opravdu mě to potřeší a navíc se můžeme skamarádit.. Já jsem Priscilla Anne Joyseová a jsem Dobrá čarodějka.. Kdyby jste chtěli můžete být klidně můj přítel, ale o tom mě nějak informujte, ale to ovšemže ikdyž se přihlásíte.. :):) Učit vás nic nemusím, jelikož všechno je tam..

A pokud jsme SB a vy tam jste,
tak mi napište jakou přezdívku máte!

Moje kecy 3.5

16. srpna 2009 v 19:45 | Vera.Kriss
Achooj lidi!! Ani nevíte jak moc jsem šťastná.. :):) Jak jsem vám zde psala to co dneska budu dělat, tak jsem to teda dělala a z plánu nesešlo.. :):) Fakt jsme si to užili a Hannah Montana byla fakt skvělá! Ikdyž mamku s taťkou nebavila, ale to mi je jedno.. XDXD No, tak sjem si koupila jeden perfektní lesk na rty za 139,-Kč a nálepky na nehty za 49,-Kč.. :):) V autě bylo vždycky hrozný vedro, takže sjem si párkrát myslela, že to nepřežiju...:D:D No, ale jak vidíte, tak tu jsem.. XDXD Jinak bych chtěla moc poděkovat Petushce, že tu dneska něco přidávala a taky jsem ráda, že tu vydrží i zítra a pozítří.. :):)

Jinak dneska tu už ode mne
nic nebude a zítra nevím. :):)

Moje kecy 3.4

7. srpna 2009 v 11:07 | Vera.Kriss
Ahoj... Včera jsem se měla výborně, ale dneska jsem trochu posmutnělá... Měla jsem jet totiž na výkend k babičce, ale nechtělos e mi kvůli PC... XDXD Mamce jsem lhala, že kvůli počasí.. Mno a tak jsme řekli, že teda nikam nepůjdu, ale je mi babičky hrozně líto... :(:( V 1 k ní jedu a budu tam až do večera, ale prostě mi jí je líto, ani nevím proč... XD:( Jinak dneska asi nic nepřidám, jelikož má milost máma se rozhodla, že o PRÁZDINÁCH budu chodit spát už v 9!! Chápete to? Já teda NE! Chjo.. Jinak k tomu, že nic nepřidám, bych ještě chtěla říct, že možná něco přidá CHarmed-ka.Pavla a nebo Mišule(ta by měla hlavně ty diplomy za tu TIPOVAČKU)

Moje kecy 3.3

6. srpna 2009 v 12:38 | Vera.Kriss
Ahoj lidi... Já jsem opravdu šťastná... Za prvé jsem zjistila, že od Mišule jsem nejlepší kámoška(přes net) a potom, že jsem od plno SB v Elite atd....XDXD Nevím co mě to, tak popadlo, ale dneska jsem prostě šťastná.. :D:D Přidám toho dneska hodně.. Za 1.protože se mi šíleně chce, za 2.protože tu včera nic nebylo jen dva články z čehož byl jeden planý poplach a druhý nic neznamenal a prostě, ani nevím proč.. :D:D Možná, ale dneska půjdu odpoledne ven, takže nevím, ale myslím že tu toho bude i tak hodně, jelikož jsem našla plno skvělých věciček.. Jinak doporučuju seriál Kouzelníci z Waverly! Napište to na youtube a kukejte.. :):) DOporučuju hlavně díl 1x1 Tatínkova holčička...;) Moc se omlouvám, že tu furt jen kecám, kecám atd., ale prostě nevím.. Dneska se mi kecat chce, ikdyž kecám jenom kraviny, tak prostě... Mno, to je jedno.. však mých keců si dneska ještě užijete.. :D:D V každým článečku..


Jinak bych chtěla Mišuli říct,
že ona je také má nejlepší netová
kamarádka a nezáleží na tom, že ji nemám
v Elite Sb, ale prostě je nej...

Moje kecy 3.2

4. srpna 2009 v 19:09 | Vera.Kriss

Ahoj lidi... Dělá vám, taky na mém blogu, že když přejedete myší po článku co tu je, tak vám vždycky ta myš zmizí? Zato, když přejedete přes obrázek nebo text, tak tam normálně je, ale jinak ne!! Dělá vám to u mě na blogu, taky a co u vás na blogu?? Celkem mě to mrzí, jelikož se na komentáře potom musím dívat přes název článku a když je ten článek dlouhý, tak musím dlouho listovat než se dostanu ke komentářům a to mě fakt nebaví... No nic dneska už asi z počítače vypadnu dřív, jelikož jsem tu od rána... Mám v plánu ještě něco přidat a možná i oběhnout SB...

Jinak moc děkuji Alysse,
že mi v menu udělala
ty klikací ikonky v ELITE Affs.

Moje kecy 3.1

23. července 2009 v 21:20 | Vera.Kriss
Ahoj lidi! Moc se omlouvám, že jsem dneska skoro nic nepřidala, ale prostě dneska bylo nádherně a není mou poviností sedět u PC a přidávat na blog! Sice jsem musela zaskakovat u Billie a Mišule, ale tak to sjem jenom tak tu Billie odbyla a u Mišule jsem cosi přednastavila... Opravdu se mooc omlouvám, jenže teď skoro vůbec nestíhám! Musím se balit na chatu, potom k babičce a navíc zaskakuji u Billie a Mišule.. Tedy vlastně už nemusím, všechno zaskakování mám zkrku! Více informací o mém náhlém odjezdu bude v příštím článku!

Moje kecy 3.0

22. července 2009 v 11:37 | Vera.Kriss
Čau lidi... Dneska ještě nevím kolik času budu mít, ale tak 80%, že hodně... Ale musím ještě přidávat k Billie, jelikož u ní zaskakuji a chci, aby byla spokojena... Jinak stále doufám, že mi SB napíšou na ICQ 581-012-124 a kldině i pouze ten kdo si se mnou chce přes ICQ psát...!! Jinak včera mi tolik SB na ICQo psalo, že jsem málem nestíhala odepisovat, ale mě to nevadí... Takže doufám, že napíšou i ostatní SBíí a lidi co si chtějí psát.....

Moje kecy 2.9

21. července 2009 v 12:54 | Vera.Kriss
Hojíí lidi... Vůbec nevím co to je, ale prostě ICQ mi blbne! Vůbec se nemůžu přihlásit vždycky mi najede - Došla k chybě. Opakujte akci později. - ... Takže si budu muset udělat zcela nové ICQ a nebo já nevím.

Proto prosím všechny SB, který jsem v ICQ měla nebo kdo chce, abych měla, tak mi napište vaše ICQ, tady do komentářů a pokud to, takhle zveřeňovat nechcete, tak mi tonapište na maila(Vera.Kriss@seznam.cz).

Moje kecy 2.8

17. července 2009 v 11:42 | Vera.Kriss
Ahoj lidi, mám zase nový SBíí, ale to už je naposledy! Od teď už opravdu nespřáteluji, jelikož mám SBéček hodně.. No plánuju třídění vím, že je teď často, jenže já chci mít ve SB pořádek! Samozřejmě, že bych o třídění nikomu nic neříkala a ani by tam už nebyla nabídka SBéčení!

To nové SB jsem si přibrala pouze, jelikož kdysi jsme už SB byli, jenže se nezapsala do třídění, či jí do toho cosi vlezlo, takže jsem udělala vyjímku a dokonce ji strčila hned do TOP(btw.žárlíte co?:D:D)... Vím moc dobře, že vy by jste udělali to samý, když ona vás má v elite.. :D:D

Moje kecy 2.7

16. července 2009 v 21:15 | Vera.Kriss
Hojíí lidi... Opravdu se omlouvám za dnešek a za včerejšek, ale prostě včera nebyla čas a dneska nešel internet, jelikož včera v noci byla opravdu mega bouřka a do toho slejvák! Už máme radši pro případ zbaleno, myslím jako pro morče, ne pro nás...

Dneska ještě určitě něco přidám a oběhnu SBíítka, ale jinak nevím co dál? No asi jen to, že když se mi bude chtít a budu mít čas, tak ještě udělám Colorku k Charmed-ce.Pavle a nejpozději bych to musela dělat zítra ráno, což se mi nechce!

Moje kecy 2.6

14. července 2009 v 12:24 | Vera.Kriss
... Časem přidám aji Carlislea a Esme, možná když se budu nudit, tak už dneska... Nevím.

Jinak jsem se rozhodla, že už asi začnu psát zkratkama, jelikož mě to baví... Více o těch zkratkách by jste se dozvěděli v příštím článku(Informace)... No, tak já už jdu napsat ten článeček a pak napíšu zase kousek mé knížky a budu bloudit po blogách...

Moje kecy 2.5

11. července 2009 v 13:22 | Vera.Kriss
Robert Pattinson
Ahoj... Dneska mám docela dost práce.. :D:D Za prvé jsem MUSELA přednastavit na zítřek 4 článečky, jelikož dneska večer jedu k babi a vrátím se až v pondělí ráno. Potom musím něco přednastavit(na zítřek) i na blog kde zaskakuju http://bones-kosti.blog.cz/...

Potom sem budu muset přidat pár věcí a k bones-kosti, taky.. A to možná, že bude všechno co se blogu týče.. :D:D Ale jinak si budu msuet aji zbalit věci k babi atd. Jinak jsem se asi na dobro pohádala s kamarádkou(v příštím článku vám řeknu víc, ju?)...

Moje key 2.4

10. července 2009 v 19:49 | Vera.Kriss
Hojíí!! Pro dnešek je to asi všechno, jelikož bych se ráda dívala na TV a celkem jsem toho přidala hodně... Navíc budu muset jít ještě něco přednastavit na neděli, kdy zde nebudu(budu u babičky) a potom si budumuset najít ještě nějaké stránky odkud budu přidávat věci o BONES(zaskakuji, totiž na jednom blogu).

Pokud víte, kde se nějaký ty věci s BONES dají sehnat, tak písněte... :) Budu moc ráda. Jinak píšu jeden, takový příběh a možná pokud mě do 2 dnů nepřestane bavit, tak ho sem budu dávat. Jinak můj brácha odjel na celý víkend pryč na chatu s kámošema a řekl mi, že v pondělí by se s jedním chlápkem domlouval na TS3...

Moje kecy 2.3

7. července 2009 v 15:13 | Vera.Kriss
Ahoj. Jak vidím, tak Charmed-ka.Pavla tady už článečky přidává a proto mě, tak napadlo, že asi od zítřka až do 10.7. tady přidávat nebudu... Bude to pro mě možná lepší, že si na chvíli od počítače oddechnu, aniž bych měla nervy co se děje z blogem.

Dneska ještě určitě přidávat budu, jelikož mám zaracha ven, takže se nudím, ale od zítřka tu bude pouze Charmed-ka.Pavla... Vrátím se asi už 10.7., nebo 11.7. to nevím. Odpovídat na komentáře, budu normálně já a obíhat Sb budu, taky.... Jediné co dělat nebudu je přidávání.

Moje kecy 2.2

6. července 2009 v 13:03 | Vera.Kriss
Hojíí lidi.. Jak si možná mnozí z vás všimli, tak je avatárek použit z nádherného shootu, co jsem přidala dnes ráno. No vlastně spíše včera přednastavila. Dneska odpoledne pojedu s kamarádkou a taťkou do AquaParku. Sice nevím v kolik, ale nějak od 3 do 7 je čas odjezdu.

Přidám toho dneska asi zase hodně, ale půjdu i k Hance.Piper něco přidat... Taky dneska hodněkrát oběhnu SB, ale to dělám vlastně každý den... Oběhnu je asi teď hned... Jinak se tak podívám, jestli někdo už nenapsal do toho "chcete záskok?"...

Moje kecy 2.1

5. července 2009 v 11:10 | Vera.Kriss
Čau... Včerejší párty byla senzační a spát jsem šla až ve 3 ráno... No do postele jsem zapadla už v 1, ale do 3 jsem se dívala na "A co když je to pravda?" a pak ještě na jeden díl Hannah Montana.

Dneska toho na 100% přidám hodně.. To slibuju! Jinak jsem ráda, že se vám dess líbí, je od Miss.LanQky, od které jsem ohodnotila, že umí výborně vytvářet... Takže možná budu(když budou volné) čerpat jejími designy.

Jinak toho, že tu tento design bude krátce se nebojte! Vyměnila bych ho jen, kdybych našla opravdu božskej design, který je lepší než tento... Což určitě nenajdu... Mám už menší představu, který tu možná bude příště.

Jinak potom co mi Miss.LanQka nastavila ten design, tak když jsem potom klikla na tu ikonku od AdushQy.Holly, tak je klikací.. Nevím kdo to udělal, takže nechci děkovat, ale jestli jsi to udělala ty, tak kuju.

Moje kecy 2.0

4. července 2009 v 10:53 | Vera.Kriss
Hojíí lidi... No, dneska bych mohla přidat konečně hodně článků. Sice nevím do kdy, jelikož v 15:05 jdu ven a v 18:00 je u nás velká oslava. Taky musím ještě udělat pár drobných změn, tady na blogu... Jako první jsem chtěla dát tu ikonku od AdushQy.Holly(co mám v menu u ELITE SB) do kliknutí, ale ono nic..

Prosím vás, nevíte jak se dá dát obrázek, aby byl klikačka? Já to dělám přez e-mail, ale teď to nejde. Jinak k těm drobným úpravám... Musím v menu do záložky "Blog" přidat pár rubrik, jelikož plno nemám zapsaných..

Moje kecy 1.9

3. července 2009 v 13:27 | Vera.Kriss
. Hned jak jsem to dodělala, tak mi napsala jedna holka, že ráda spřátelí(ptala jsem se jí dávno), tak jsem si řekla super a hned jsem jí psala, že jo, ale na to mi napsalo SB, že už nechce být mí SB.

Jako celkem jsem byla ráda, jelikož jsem ji neměla moc ráda a aspoň i udělala volné místo pro to nový Sbéčko. No, ale teď k tomu co jsem vám chtěla říct... Všechny mopje ELITE SB(jsou 4) napište koho chcete na ikonku do menu. Ti co nenapíšou, tak jim nechám tu samou co mají.

Prosila bych jenom jednoho človíčka a ne více! Jelikož potom by to zase bylo k vzteku najít oba dva na jedný fotce a nějak t prostě k sobě přismolit. Jinak asi něco přidám a jestli napíšete rychle, tak udělám i ty ikonky... Tak pp.

Moje kecy 1.8

2. července 2009 v 19:51 | Vera.Kriss
, takže by nešly obrázky nic!

Potom jsem musela jít nutně ven, tedy ne nutně, ale chtěla jsem jít. Mohla jsem se totiž konečně koupat v bazéně! Hned jak jksem, ale přišla z obchodu, tak ovšemže začla bouřka a koupání, tedy žádné.

A pak jsem šla teda ke kámošce a jak jsem přišla, tak jsem dostala zaracha na PC, televizi i PlayStathion! Takže musím jít spát, takže nic nepřidám. Zrovna, když už tu ten řádek nabídek je!!

Moje kecy 1.7

1. července 2009 v 12:42 | Vera.Kriss
Ahoj! Takže vám chci říct, že ode dneška až do příští středy zaskakuji u Mišule na blogu. Budu tam přidávat převážně věci s Miley, takže pokud vás to bude bavit, tak se tam mrkněte. Budu tam asi přidávat, tak 5 článků denně, nebo i méně. Jinak dneska je ten den soutěží.

Přednastavila jsem už 3 soutěže a přednastavím ještě ostatní, jelikož jsem zjistila, že v 15:00 jdu ven. Jinak chci aby jste věděli, že jsem trošku pozměnila průběh. Soutěže budu přidávat od 15:00 až do 16:00 a vy se budete moct všech soutěží co tam budou zúčastňovat pouze do 18:00 později neberu!

Kdyby tam už byla soutěž v 15:00, tak se můžete zúčastnit okamžitě, to je jedno od kdy, ale prostě konec přidávání soutěží je v 16:00 a ukončování zúčastňování je v 18:00, ten kdo se zúčastní třeba v 18:01, ještě přijat bude ale později ne!!
 
 

Reklama